پکیج کامل زبان برنامه نویسی پایتون از مقدماتی تا حرفه ای

معرفی کلی دوره آموزش صفر تا صد زبان پایتون:

معرفی سرفصل های دوره آموزشی پایتون:

آشنایی با زبان پایتون:

خرید پکیج بصورت یکجا با ۲۵ درصد تخفیف:

فایل های مورد نیاز:

لینک دانلود فایل های پروژه   لینک دانلود فایل های نصب

نکته: هر فصل شامل چند قسمت ویدیو آموزشی می باشد که بصورت یک فایل زیپ در اختیار شما کاربران قرار گرفته است.

فصل ۱: نصب محیط توسعه 

در این فصل یاد میگیریم که چگونه پایتون و محیط برنامه نویسی PyCharm را نصب کنیم.

دانلود بصورت رایگان

فصل ۳ : شی گرایی در پایتون

می دانیم که نمیتوان هیچ برنامه نویسی حرفه ای یافت که به شی گرایی مسلط نباشد.

در این فصل یاد می‌گیریم که برای نوشتن برنامه‌های خوب و قدرتمند در پایتون نیاز داریم تا برنامه‌هامون رو بصورت شی گرا بنویسیم. تو این فصل با مفهموم کلاس ها و متد‌ها درون یک کلاس آشنا میشیم و در نهایت با استفاده از ارث بری یاد می‌گیریم که چطور می‌تونیم از یک کد به مراتب در کلاس‌های مختلف استفاده کنیم، بدون اینکه نیاز به بازنویسیش داشته باشیم و با این کار در زمان صرفه جویی کنیم.

فصل ۲ : یک شیرجه سریع به دنیای پایتون

با یک شیرجه سریع به دنیای پایتون مباحث بسیار زیادی از جمله حلقه های تکرار، دستورات شرطی، توابع و … را با مثال های بسیار زیادی یاد خواهیم گرفت.

در این فصل اولین برنامه‌ی پایتونمون رو با هم می‌نویسیم و با انواع داده‌هایی که میتونیم تو پایتون باهاشون کار کنیم آشنا میشیم. همچنین ساختار شرطی و حلقه‌ها رو با هم یاد میگیریم. در ادامه نحوه‌ی نوشتن توابع رو یاد میگیریم تا این که برنامه‌هامون رو با ساختار منظم و آسون تر بنویسیم. در نهایت هم با تمرین و نوشتن چند پروژه دانسته‌های این فصلمون رو جمع بندی می‌کنیم.

فصل ۵: دیتابیس sqlite

طریقه ی استفاده از دیتابیس sqlite و مدیریت داده ها را به خوبی یاد میگیریم.

در این فصل در مورد پایگاه داده‌ها و لزوم وجود یک پایگاه داده درون یک برنامه‌ بزرگ صحبت می‌کنیم. همچنین با استفاده از پایگاه داده sqlite یاد می‌گیریم که چطور میتونیم یک داده رو به پایگاه دادمون اضافه کنیم، داده‌ای رو حذف کنیم، یا داده‌ها رو تغییر بدیم و یا داده‌های مورد نظر خودمون رو انتخاب کنیم و نمایش بدیم.

فصل ۴ : ساختار Try Except

طبیعتا هنگامی که شما یک اپلیکیشن را عرضه میکنید باید راهکارهای مدیریت خطا را در آن قرارداده باشید تا صفحات error زشت و بدترکیب به کاربران نمایش داده نشود.

در این فصل یاد میگیریم که چطور می‌تونیم از خطاهای احتمالی موجود درون برناممون جلوگیری کنیم و اونهارو مدیریت کنیم. با این کار برنامه‌ی ما در حین اجرا به دلیل خطا دچار مشکل نمیشه و متوقف نمیشه.

فصل ۷: مباحث پیشرفته پایتون

در این فصل در مورد بحث‌های پیشرفته در پایتون مثل ایجاد یک وب سایت، نوشتن برنامه‌های تحت شبکه و برنامه‌های امنیتی و همچنین کار با داده‌ها در حوزه‌ی علوم داده آشنا میشیم و با کتابخونه‌هایی که برای هرکدوم از این رشته‌ها وجود داره کار می‌کنیم و یک دید کلی نسبت به ابن شاخه‌ها و ارتباطشون با پایتون بدست میاریم.

فصل ۶: از پایتون بیشتر بدانیم

در این فصل مباحث پیشرفته تری رو در پایتون با هم یا می‌گیریم و همچنین اطلاعات کامل تر و جامع تری نسبت به پایتون بدست میاریم و یاد میگیریم چطور با استفاده از ترفندهای پایتونی کدهای کمتر و بهینه تری بنویسیم.

درباره محمد بابازاده

برنامه نویس اندروید, IOS, وب و پایتون, مولف کتاب "برنامه نویسی پایتون به همراه ۷۷ پروژه در شبکه و امنیت" از انتشارات ناقوس.

ما را دنبال کنید:


آموزش های پیشنهادی سایت (نمایش همه):


۱۲ نظر

نظر خود را بیان کنید

*

code

بسته آموزشی زمستانه فارسی اندروید
تخفیف نورورزی