۱۶ تا ۲۳ _ آموزش کامل ارتباط با سرور در بیسیک فور اندروید

خرید سورس:

دانلود بصورت یکجا + سورس رایگان:

توضیحات آموزش:

خب بالاخره انتظار ها به پایان رسید با یکی از محبوب ترین و شیرین ترین آموزش های بیسیک فور اندروید در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

توی این آموزش میخوایم بصورت کامل و جامع در مورد ارتباط با سرور صحبت کنیم و یه آموزش فوق العاده رو با هم داشته باشیم.قبل از هر چیزی پیشنهاد می کنم ویدیو زیر رو به عنوان پیش نمایش چیزی که میخوایم توی این دوره بسازیم ببینید:

جلسه سوم :

شروع کار با دیتابیس آنلاین : توی این جلسه کدنویسی رو شروع می کنیم و همزمان کد های اسکریپتمون و بیسیک فور اندرویدمون رو در حد نمایش اطلاعات داخل دیتابیس آنلاین می نویسیم.

جلسه دوم :

طراحی لایوت های مورد نیاز : توی این جلسه لایوت های مورد نیاز برای کل دوره رو بصورت ریسپانسیو طراحی می کنیم که توی جلسه های بعدی دیگه درگیر طراحی لایوت ها نشیم و روی کد نویسی تمرکز کنیم.

دانلود بصورت رایگان

جلسه اول :

توضیحات در مورد روش کار : توی این جلسه صرفا یه سری توضیحاتی در مورد این دوره داده میشه و روش کار توضیح داده میشه و همچنین اینکه آیا از بانی به عنوان واسطه استفاده کنیم یا نه و مزیت های استفاده از زبانی به عنوان واسطه بین اندروید و دیتابیس آنلاین توضیح داده میشه.

دانلود بصورت رایگان

جلسه هفتم:

ثبت نام و ورود آنلاین : توی این جلسه هم میایم و بخش سوم و آخر برناممون رو طراحی می کنیم یعنی ثبت نام و ورود بصورت آنلاین. کاربر میاد و یک حساب میسازه توی برنامه با یک نام کاربری و رمز عبور و ایمیل. بعد دفعه بعدی میتونه با نام کاربری و رمزش وارد بشه. مهم ترین بخش این جلسه نکات امنیتی اونه که رمز عبور ها رو بصورت کد گذاری شده ذخیره کنیم اون هم به یک روش خاص!

جلسه پنجم و ششم:

کتاب آنلاین : اگه یادتون باشه توی بخش طراحی لایوت ها امدیم و یه لایوت مخصوص کتاب آنلاین طراحی کردیم. ببینید دوستان کتاب آنلاین رو ما به دو روش میتونیم پیاده سازی بکنیم. یکی با استفاده از دیتابیس آنلاین که توی جلسه های قبلی توضیح داده شده ، یکی هم با استفاده از دیتابیس آفلاین بطوری که اگه مطلب جدیدید اومده بود این دیتابیس آنلاین بیاد مطالب رو از سرور بگیره. دقت کنید که توی این روش دیتابیسمون آفلاینه و دقیقا میتونید طبق آموزش های قبل برای توسعه اون پیش برید و قصد این آموزش به روز رساین دیتابیس بوده.

برنامه ای که توی جلسه پنجم نوشته میشه یه باگ کوچیکی داره که میایم و توی جلسه ششم با یک خلاقیت و ترفند اون رو حل می کنیم.

جلسه چهارم:

insert و delete در دیتابیس آنلاین : توی این جلسه آموزشی قصد داریم اضافه کردن یک رکورد به دیتابیس آنلاین و حذف اون رو پیاده سازی بکنیم و طبق معمول هر جلسه هم کد های php می نویسیم هم بیسیک . دقت کنید که نکاتی در طی آموزش گفته شده برای بهینه بودن برنامه و شما اگه اون نکته ها رو رعایت کنید میبینید که سرعت برنامتون چند برابر میشه دقیقا مثل آموزش.

درباره سپهر گنجی

سپهر گنجی هستم عاشق برنامه نویسی!

ما را دنبال کنید:


آموزش های پیشنهادی سایت (نمایش همه):


۶۸ نظر

نظر خود را بیان کنید

*

code

بسته آموزشی زمستانه فارسی اندروید
تخفیف نورورزی