آموزش های این بخش:

همونطور که میدونید اندروید یه سیستم عامل برای اسمارت فون ها هستش که بصورت اپن سورس ارائه شده و به دلیل اینکه اکثر گوشی ها این سیستم عامل رو دارن بازار کار بسیار خوبی مخصوصا در ایران داره.
از استخدام در شرکت ها گرفته تا پروژه هایی که انجام میشه و پول عالی در مدت کم دست برنامه نویسها رو میگیره.
حتی اگه کار نباشه میتونه با نوشتن برنامه برای کافه بازار میلیارد ها پول در بیاره.
در دوره ۰ تا ۱۰۰ برنامه نویسی اندروید از اول شروع به راه اندازی ابزار مورد نیاز می کنیم و بعد کد نویسی رو از پایه شروع و به بالاترین سطح میرسونیم.توی این فیلم ها فرض بر این گذاشته شده که شما عزیزان هیچ پیش زمینه ای در زمینه برنامه نویسی ندارید و همه چیز بصورت کاملا مقدماتی شروع شده.
بعد از پشت سر گذاشتن آموزش ها به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل میشید و با کسب تجربه میتونید خودتون رو Big Developer (برنامه نویسی بزرگ) معرفی کنید!
همه مباحث بصورت کاملا جدا و در عین حال کامل تدریس شدن بطوری که جای هیچ شک و شبهه ای به وجود نیاد.

خرید دور های B4A بصورت یکجا با احتساب ۱۵ درصد تخفیف(این پکیج فقط شامل آموزش های دوره های مقدماتی، متوسطه و حرفه ای می باشد):

1,000,000 ریال – خرید

چرا بیسیک ۴ اندروید؟

بیسیک فور اندروید توسط شرکت Anywhere Software و به آدرس http://b4x.com نوشته شده. شما میتونید در مدت زمان خیلی کمتری نسبت به جاوا اون رو یاد بگیرید و ازش استفاده کنید.
در نهایت بیسیک فور اندروید کد ها رو به کد های Native تبدیل می کنه و شما هر برنامه ای که توی جاوا مینویسید رو بدون افت سرعت و کیفیت میتونید بنویسید.
برنامه های بزرگ دنیا مثل ناسا با b4a نوشته شده که قدرت این IDE برنامه نویسی رو نشون میده. یکی دیگه از مزیت هاش کراس پلتفرم بودنشه. یعنی اگه شما به بیسیک فور اندروید مسلط بشید کار با b4i (برای آی او اس) b4j (برای ویندوز لینوکس و مک) b4r(برای برد های آردوینو) براتون خیلی راحت میشه یعنی با یادگیری یک زبان برنامه نویسی برای چند پلتفرم  کد مینویسید.
مقایسه بین جاوا و بیسیک فور اندروید بی معنیه چون بیسیک یه جورایی از جاوا قدرت میگیره فقط کار دولوپر رو راحت تر کرده چون یک سری لایبرری ها هستن که توسط جاوا برای بیسیک فور اندروید نوشته شدن و کار ما رو خیلی خیلی راحت کردن.