شما تا به اینجا خیلی برنامه درست کرده اید، برنامه های زیبایی درست کرده اید. اما یک مشکل همیشه وجود داشت و اون اینکه پس از خروچ از برنامه تمام اطلاعاتی که در کلاس یا آرایه تان وجود داشت از بین می‌رفتند!

با استفاده از NSUserDefault شما می‌توانید هرچیزی را که لازم دارید داخل حافظه دستگاه ذخیره کنید و پس از اجرای مجدد برنامه از آن استفاده کنید.

شما در این ویدیو یاد می‌گیرید چگونه از NSUserDefault استفاده کیند. استفاده از NSUserDefault برای کلاس هایی که در زبان Swift وجود دارد بسیار ساده است اما اگر از کلاسی که خودتان درست کرده اید بخواهید استفاده کنید یک مقدار کار پیچیده تر می‌شود که به این موضوع نیز در این ویدیو پرداخته ایم.

 

دانلود رایگان (ویژه) آموزش برنامه نویسی IOS قسمت ۵۲

 

قسمت قبلی آموزش

فهرست تمامی قسمت ها

قسمت بعدی

لینک کوتاه شده مطلب: http://www.esfandune.ir/ucS03

درباره سپهر کیهانی

سپهر کیهانی فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار در دانشگاه صنعتی سجاد می باشند. وی به زبان های برنامه نویسی نظیر سی (C)، سی پلاس پلاس (++C)، سوییفت (Swift)، سی شارپ (#C)، ای اس پی دات نت (ASP.NET) تسلط دارند. مهارت ها: وی به زبان های برنامه نویسی نظیر سی (C)، سی پلاس پلاس (++C)، سوییفت (Swift)، سی شارپ (#C)، ای اس پی دات نت (ASP.NET) تسلط دارند. email: sepehr_keyhani@icloud.com

ما را دنبال کنید:


آموزش های پیشنهادی سایت (نمایش همه):


نظر خود را بیان کنید

بسته آموزشی زمستانه فارسی اندروید
تخفیف نورورزی
تخفیف سورس اینستا
تخفیف سورس اینستا
تخفیف سورس اینستا
تخفیف سورس اینستا
تخفیف سورس اینستا
تخفیف سورس اینستا
بسته آموزشی زمستانه فارسی اندروید
آموزش برنامه نویسی اندروید با کاتلین