آموزش پروژه محور قفل نرم افزاری با امکان فعالسازی تحت وب

مباحث آموزشی این دوره:

  • ۱- قفل گذاری روی برنامه های ویندوزی به زبان سی شارپ #C
  • ۲- فعال سازی برنامه از طریق وب سایت (به زبان Asp.Net)
  • ۳- قفل حساس به مشخصات سخت افزاری (سی پی بو – مادربورد – هارد) به این معنا که هر یک از این قطعات  عوض شود برنامه غیر فعال خواهد شد.
  • ۴- محدودیت نصب برنامه روی حداکثر ۳ کامپیوتر
  • ۵-امکان غیر فعال کردن برنامه مشتری از طریق وب
  • ۶- دارای پنل مدیریت پیشرفته برای ثبت مشخصات برنامه های فروخته شده
  • ۷-استفاده از الگوریتم های پیشرفته رمزنگاری برای امنیت بیشتر
  • ۸-آموزش و پیاده سازی ارتباط با دیتا بیس توسط تکنولوژیLinq
  • ۹-آموزش و پیاده سازی سایت به صورت Ajax
  • ۱۰- کار با کامپوننت های گرافیکی JQuery UI مثل Dialog , DateTime Picker

توضیحات پروژه:

با سلام خدمت کاربران محترم وبسایت اسفندونه
در این بخش از آموزش سی شارپ قصد داریم بریم سراغ یکی از مهمترین بخش های یک نرم افزار یعنی قفل گذاری و جلوگیری از استفاده غیر قانونی از نرم افزارهای نوشته شده در زبان سی شارپ.خوب همونطور که شما عزیزان می دونید مبحث قفل گذاری بر روی نرم افزارهای خود در زبان سی شارپ یک مبحث بسیار حائز اهمیت است از این رو ما برآن شدیم که دوره ای کامل در این خصوص برای شما آماده کنیم.شما در این دوره خواهید آموخت که چگونه نرم افزاری را که به زبان سی شارپ نوشته اید را منحصر به خود کنید و اجازه نصب غیر قانونی آن را ندهید و به کاربرانی که از شما خریداری نکرده اند اجازه ندهید نصب کنند.

شما در این آموزش نحوه قفل گذاری و فعالسازی آن را تحت وب خواهید آموخت.

خرید سورس پروژه:

خرید قسمت های پولی پروژه بصورت یکجا به همراه سورس:

قسمت سوم(گرفتن مشخصات):

در این قسمت بعد از طراحی فرم های خود در سی شارپ قصد داریم بریم سراغ گرفتن آیدی مربوط به سی پی یو و سریال نامبرهای هارد و مادربرد و بوسیله آن ها یک کد مخصوص سیستم خود بسازیم.

لینک دانلود بصورت رایگان

قسمت دوم (طراحی فرم):

در این قسمت ما پروژه خود را تحت ویندوز فرم سی شارپ ایجاد می کنیم و شروع می کنیم به طراحی ظاهر فرم ها که شامل سه فرم صفحه اصلی و صفحه ساخت کد و صفحه فعالسازی برنامه می شود.

لینک دانلود بصورت رایگان

قسمت اول (معرفی پروژه):

در این قسمت مقدمات پروژه رو میگیم خدمت شما عزیزان و سرفصل ها رو با هم دیگه بررسی می کنیم.

لینک دانلود بصورت رایگان

قسمت ششم(اجرای کد سخت افزاری):

در این قسمت ما یاد خواهیم گرفت که اکنون که کد سخت افزاری خود را ساخته ایم آن را در چه مکانی و کی و چگونه اجرا و فراخوانی کنیم.

لینک دانلود بصورت رایگان

قسمت پنجم( ساختن کد سخت افزاری):

در این قسمت از آموزش ما می خایم بعد از این که ایدی مربوط به سی پی یو و سریال نامبرهای هارد و مادربورد رو گرفتیم با تعریف یک کزینه در سیتینگ پروژه عمل ساخت کد اصلی پروژه یعنی کد تلفیق شده از این سه قطعه به عمراه شماره سریال نرم افزار ایجاد کنیم.

قسمت چهارم (الگوریتم رمز نگاری):

در این قسمت می رسیم به مهمترین بخش این پروژه یعنی رمزنگاری در این بخش ما با روش رمز گذاری و کار آن آشنا می شویم و با ساخت یک کلاس شروع می کنیم به نوشتن یکی از قوی ترین الگوریتم های رمز نگاری در سی شارپ.

قسمت نهم(ساخت مسترپیچ):

در این قسمت ما صفحه مسترپیچ خود را می سازیم و توضیحاتی پیرامون کاربرد مستیرپیچ خدمت شما ارائه می کنیم و دیزاین این قسمت را تا حدی پیش می بریم.

قسمت هشتم(شروع ASP):

در این بخش ما سمت کد نویسی سرور می ریم و یک سری پیش زمینه ها را خدمت شما عرض می کنیم و نحوه ساختن پروژه در asp را مطرح می کنیم و به پوشه های پروژمون نظم می بخشیم.

لینک دانلود بصورت رایگان

قسمت هفتم(اپایان نرم افزار سی شارپ):

در این قسمت ما کار با نرم افزار سی شارپ را تمام می کنیم و یک سری کدهای جزئی که مربوط به پروژه هست را می نویسم و کد نویسی سمت سی شارپ را تمام می کنیم.

لینک دانلود بصورت رایگان

قسمت دوازدهم(الگوریتم نویسی):

در این قسمت می پردازیم به نوشتن الگوریتم هایی که در این پروژه به آن ها نیاز داریم یک کلاس ایجاد می کنیم و در آن کلاس الگوریتم های مربوط به رمزگشایی و .. را می نویسم و کاربرد هر کدام را خدمت شما توضیح می دهیم.

قسمت یازدهم(پایان مسترپیج):

در این قسمت بخش باقی مانده از مستر پیج را که شامل کد نویسی سمت وب و مبحث css ها می شود را به پایان می رسانیم و پرونده مستیر پیج را می بنبدیم

قسمت دهم(ادامه مستر پیج ):

در این قسمت از آموزش ادامه ساخت و طراحی صفحه مسترپیج را ادامه می دهیم و بعد از نوشتن کد های html کد های css این صفحه را می نویسیم .

قسمت پانزدهم(ساخت دیتابیس):

در این قسمت از سری آموزش قفل گذاری ما دیتابیس پروژه را که شامل دو جدول سریال ها و نرم افزارها می باشد را می سازیم و از طریق  تکنولوژی لینک آن را به پروژه خود متصل می کنیم.

قسمت چهاردهم(ساخت پنل مدیر):

در این قسمت صفحه دیگری از وب را شروع به طراحی می کنیم به نوعی صفحه پنل مدیر را می توان مهمترین صفحه دانست چرا که تمامی عمل ها در این پنل صورت می گیرد و با کاربرد ها و ابزارهای زیادی در این صفحه ما آشنا می شویم و روش استفاده آن ها را می فهمیم

قسمت سیزدهم(صفحه دیفالت):

در این قسمت سراغ یکی دیگه از صفحات وب خود می رویم و شروع به طراحی آن می کنیم در این بخش از آموزش صفحه اصلی وبسایت که نام دیفالت را به خود گرفته آماده می کنیم.

قسمت هجدهم(ارزیابی پروزه):

در بخش پایان هر دو پروژه نوشته شده تحت وب و تحت ویندوز را اجرا می کنیم و هر دو رو با هم ترکیب می کنیم و شما می بینید که این پروژه به خوبی جواب میدهد و ارورهای پروژه را رفع می کنیم.

دانلود بصورت رایگان

قسمت هفدهم(کد نویسی پنل مدیر):

در این بخش کد های عملیاتی پنل مدیر را که شامل حذف و ویرایش و اضافه کردن و همچنین فعال کردن و غیر فعال کرد نرم افزار توسط مدیر می شود و همچنین نمایش تمامی مشترکینی که از ما نرم افزار گرفته اند می شود را می نویسیم.

قسمت شانزدهم(کد نویسی صفحه دیفالت):

در این بخش ما میریم سراغ نوشتن کدهای اصلی یعنی کد های عملیاتی صفحه دیفالت که کد های به زبان سی شارپ هستند .

لینک کوتاه شده مطلب: http://www.esfandune.ir/sWsTn

درباره مختار سهولی

با سلام بنده مختار سهولی هستم دانشجوی کاردانی کامپیوتر دانشکده فنی و مهندسی فردوس از توابع بیرجند بنده در زمینه های #c و طراحی سایت و شبکه و گرافیک مهارت دارم

ما را دنبال کنید:


آموزش های پیشنهادی سایت (نمایش همه):


۲۸ نظر

نظر خود را بیان کنید

بسته آموزشی زمستانه فارسی اندروید
تخفیف نورورزی
تخفیف سورس اینستا
تخفیف سورس اینستا
تخفیف سورس اینستا
تخفیف سورس اینستا
تخفیف سورس اینستا
تخفیف سورس اینستا
بسته آموزشی زمستانه فارسی اندروید
آموزش برنامه نویسی اندروید با کاتلین