آموزش ساخت برنامه آزمون گیر تستی در بیسیک فور اندروید

توضیحات پروژه:

به نام خدا دوستان همیشه اسفندونه ای سلام!

بعد از اتمام پکیج آموزش بیسیک قرار شد یک سری آموزش های پروژه محور برای تمرین و یادگیری بیشتر داشته باشیم.

با اولین آموزش پروژه محور بعد از اتمام پکیج در خدمتتون هستیم آموزش پر طرفدار و پر نکته در ۲ ساعت فیلم آموزشی به زبان شیرین فارسی.

توی این آموزش از ۰ تا ۱۰۰ یک برنامه آزمون گیر رو با هم میسازیم با تمامی امکانات و نکات. خیلی از دوستان در مورد نحوه ساخت این برنامه مشکل داشتن مثلا فکر میکردن حالا ۱۰۰ تا سوال رو باید براش ۱۰۰ تا اکتیویتی و لایوت بسازیم؟! یا اینکه چطوری تایمر رو تنظیم کنیم برای آزمون؟ چطوری گزینه درست رو تشخیص بدیم.

برنامه ای که توی این آموزش نوشتیم یک آزمون گیر هوشمند ۴ گزینه ای با امکانات خوب و طراحی متریال هستش. توی دیتابیس میتونیم n تا آزمون و m تا سوال بهش بدیم هیچ مشکلی نیست. خیلی زیبا توی یک تیبل تمامی سوالات تمامی آزمون ها (آزمون شماره ۱ و ۲ و …) رو بهش میدیم به همراه گزینه ها و تایم مربوط به هر سوال. برنامه میاد خیلی شیک اول سوالات مربوط به آزمون مثلا شماره ۱ رو جدا می کنه. بعد میبینه تایم سوال اول مثلا ۱۰ ثانیه و سوال دوم ۲۰ ثانیه هست و … به همین ترتیب تایم تمامی سوالات رو جمع میزنه و همون مقدار به کاربر وقت میده. کاربر به ترتیب سوالات رو میخونه و گزینه مورد نظر رو انتخاب میکنه حتی میتونه سوال رو بدون پاسخ رها کنه و به سوال بعدی بره. وقتی همه سوالات جواب داده شده یا اینکه وقت تموم شد یه دیالوگ نتایج آزمون نشون میده : تعداد پاسخ صحیح ، تعداد پاسخ غلط ، تعداد پاسخ نزده ، درصد شما (با احتساب نمره منفی درصد رو تا دو رقم اعشار رند میکنه و نمایش میده). در ضمن با خرید این آموزش سورس هم در اختیار شما قرار میگیره.

در کل آموزش خیلی خوب و پر نکته ای هستش پیشنهاد می کنم حتما اون رو تهیه کنید و ازش استفاده کنید.

خرید دوره آموزشی:

  • جلسه اول : طراحی لایوت های مورد نیاز و نحوه کار برنامه (رایگان)

دانلود بصورت رایگان
  • جلسه دوم : ساخت دیتابیس و اضافه کردن سوالات

  • جلسه سوم : کد نویسی ۱

  • جلسه چهارم : کد نویسی نهایی

  • سورس پروژه

خروجی نهایی آموزش:

دانلود فایل APK

پسورد فایل ها : www.esfandune.ir

لینک کوتاه شده مطلب: http://www.esfandune.ir/VIaGH

پسور فایل ها: esfandune.ir یا www.esfandune.ir می باشد

درباره سپهر گنجی

سپهر گنجی هستم عاشق برنامه نویسی!

ما را دنبال کنید:


آموزش های پیشنهادی سایت (نمایش همه):


۸۲ نظر

نظر خود را بیان کنید