آموزش برنامه نویسی اندروید-۱۲-کار با implements

درود

 دوستان در این ویدیو آموزشی فارسی اندروید نحوه کار با implements  و دستور switch در اندروید استودیو آشنا میشیم و یه کدنویسی بهینه تر رو انجام میدیم . این ویدیو هم در راستای پروژه ساخت ماشین حساب در اندروید هستش .

دانلود ویدیو به زبان فارسی

Implements در پروژه ما چه می کند :

این تعریف ما از implements دقیق نیست و باید بگم که ما این تعریف رو اینجا فقط برای پروژه خودمون و نحوه کاری که انجام میده میگیم .

ما از  implements برای کدنویسی بهتر استفاده می کنیم . مثلا برای setOnClickListener . ما چندین Button داریم و قرار هست برای عمل کلیک شدن هر کدام از این Button ها بیاییم و یک متد SetOnClickListener رو استفاده کنیم . ما میاییم و بجای اینکه چندین  بار این متد رو برای Object هامون تعریف کنیم از implements برای کل setOnClickListener ها استفاده می کنیم و با یک ساختار کنترلی Switch متوجه میشیم در حال حاضر کدوم Object ما از کلاس Button ها فشرده شده و متد setOnclickListener رو برای اون اجرا می کنیم . بازم میگم دوستای عزیزم این تعریف درست و دقیقی از implements نیست و من فقط در اینجا نحوه کارکرد implements رو در پروژه خودمون مثال زدم . در بخش های بعدی سعی می کنم تا براتون دقیق توضیح بدم که implements چیست و چه کار هایی رو انجام میده . 

 

 

قسمت قبلی

قسمت بعدی

لینک کوتاه شده مطلب: http://www.esfandune.ir/q0pHP

پسور فایل ها: esfandune.ir یا www.esfandune.ir می باشد

درباره Mehrdad

من یه آدم معمولیم که برنامه نویسی و بازی سازی رو دوست داره !!!

ما را دنبال کنید:


آموزش های پیشنهادی سایت (نمایش همه):


۸ نظر

نظر خود را بیان کنید

بسته آموزشی زمستانه فارسی اندروید
تخفیف نورورزی
تخفیف سورس اینستا
تخفیف سورس اینستا
تخفیف سورس اینستا
تخفیف سورس اینستا
تخفیف سورس اینستا
تخفیف سورس اینستا
بسته آموزشی زمستانه فارسی اندروید
آموزش برنامه نویسی اندروید با کاتلین